Piana aktywna AGRO

Najbardziej zaawansowany technologicznie produkt, dostępny na naszym rynku!

 

Piana aktywna AGRO - bo o niej mowa, została opracowana przez najlepszych polskich specjalistów z zakresu technologii chemicznej, oczywiście w ścisłej współpracy z naszymi klientami. 

 

Po zapoznaniu się z Waszymi potrzebami i wysłuchaniu wszelkich rad odnośnie działania - stworzyliśmy preparat jakiego jeszcze nie było!

Ale dość tego chwalenia... ;) 

 

Najważniejsze, unikalne korzyści jakie daje Ci używanie AGRO:

 

  • zawiera inhibitor korozji - składnik, który zabezpiecza wszystkie elementy narażone na działanie warunków atmosferycznych (lakierowane i nielakierowane)
  • zawiera dodatek zmiękczający wodę - dzięki niemu łatwiej rozpuszcza uporczywy brud, nie pozostawiając przy tym zacieków
  • zawiera dodatek nabłyszczający - nadaje wyjątkowy blask elementom lakierowanym
  • niska zasadowość (pH=9) - dzięki temu preparat jest niezwykle bezpieczny dla czyszczonych powierzchni i nie powoduje płowienia lakieru
  • nie zawiera sody kaustycznej (0%) - często wykorzystywanej substancji o właściwościach żrących
  • zawiera dodatek zapachowy - dzięki czemu każde mycie stanie się przyjemnym doznaniem

 

Podsumowując, 

niebywała skuteczność mycia oraz bezpieczeństwo stosowania piany AGRO sprawia, że staje się ona najlepszym wyborem każdego świadomego rolnika, w zakresie utrzymania czystości swoich maszyn. 

 

 

Jeśli jesteś zainteresowany wypróbowaniem AGRO - zadzwoń lub napisz i umów się na darmową prezentację w swoim gospodarstwie.

 

Link do produktu --> https://www.pro-chem.pl/pl/oferta/1,przemysl/21,plandeki-naczepy-mycie-maszyn/show/200,agro.html