Kontakt

Sklep firmowy PRO-CHEM

ul. Błogosławionego Czesława 58
44-100 Gliwice

(+48) 32 234 21 14
biuro@pro-chem.pl

Godziny otwarcia:

Pon - Pt : 9.00 - 17.00

Formularz kontaktowy

Współpraca

Dawid Oleś
Dawid Oleś

(+48) 512 653 393
oles@pro-chem.pl
Właściciel

Księgowość

Aleksandra Podsiadło
Aleksandra Podsiadło

(+48) 32 234 21 14
faktury@pro-chem.pl

Dział sprzedaży

Daniel Dubiel
Daniel Dubiel

(+48) 515 649 234
d.dubiel@pro-chem.pl
woj. mazowieckie

Leszek Graczyk
Leszek Graczyk

(+48) 515 733 108
l.graczyk@pro-chem.pl
woj. łódzkie

Michał Warwas
Michał Warwas

(+48) 515 865 051
warwas@pro-chem.pl
woj. śląskie

Patryk Oleś
Patryk Oleś

(+48) 666 068 657
p.oles@pro-chem.pl
woj. małopolskie, dolnośląskie

Paweł Budny
Paweł Budny

(+48) 728 452 135
p.budny@pro-chem.pl
woj. śląskie, wielkopolskie

Przemysław Lasiota
Przemysław Lasiota

(+48) 600 443 116
p.lasiota@pro-chem.pl
woj. opolskie, świętokrzyskie

Tomasz Graczyk
Tomasz Graczyk

(+48) 32 234 21 14
t.graczyk@pro-chem.pl
Sprzedaż stacjonarna i wysyłkowa

Sprawdź jak do nas dojechać